Leden

Začátek roku se nesl ve znamení bujarých oslav. Ty chebské měly ale tragickou příchuť. Na následky zranění po výbuchu zábavné pyrotechniky zemřel v chebské nemocnici mladý muž. Záchranáři museli také vyjíždět k několika zraněním na chebském náměstí Krále Jiřího z Poděbrad.
Zavedení mýtného na českých dálnicích způsobilo problémy hlavně zahraničním řidičům. Nejvíce trápení měli s jazykovou bariérou na čerpacích stanicích, kde se prodávaly palubní jednotky.
Neznámý surovec zmrzačil koně na pastvině u Mariánských Lázní. Zlomil mu obě přední nohy. Chovatelům v okolí se navíc už delší dobu ztrácejí koně z pastvy.
Téměř třicet milionů korun dlužili Chebané městské pokladně za nájemné z bytů a nebytových prostor.
Začala výstavba nového obchodního centra Dragoun na místě nechvalně známé vietnamské tržnice. Prodejci ale ve zmenšených prostorách vydrželi až do konce roku.
Teplá zima způsobila řadu starostí zemědělcům. Přemnožili se totiž hlodavci a plísně.
V chebské průmyslové zóně byl položen základní kámen další provozovny. Stavebniny Raiffeisen Service zahájily prodej před Vánocemi 2007.
Při rutinní kontrole areálu krajinné výstavy v chebském Poohří objevili strážníci podnapilou dívku. Byla v takovém stavu, že nebyla schopna říci, ani kde bydlí.
Orkán Kyrill, který se přehnal regionem, zpustošil lesní porosty. V Mariánských Lázních zkomplikoval i dopravu, protože jeden z vyvrácených stromů přetrhal trolejové vedení na lince Mariánské Lázně – Velká Hleďsebe. U Hazlova zase najel osobní vlak na spadlý strom. Řada vesnic se na dlouhé hodiny octla bez dodávek elektrické energie. Kvůli rozsáhlým polomům zakázaly úřady vstup do lesů.

Únor

Obyvatelé Skalné na Chebsku mají obavy z těžby kaolínu v okolí města. Zahájit provoz zde má nová společnost.
Stovky použitých injekčních jehel našli chebští strážníci přímo v centru města.
Chřipková epidemie se šíří v celém regionu. Čekárny lékařů praskají ve švech.
Před očima svého obhájce zemřel na služebně chebské policie 53letý muž z Brna. Policisté mu kladli za vinu smrt jeho známého, také bezdomovce.
Chebský Masopust se setkal s úspěchem. V průvodu se sešlo několik stovek lidí. K hlavním organizátorům patřili herci chebského divadla.
S provozovateli výherních automatů jedná chebská radnice. Nelíbí se jim nová tvrdá vyhláška, která omezila jejich počet.
Tržnice ve Vojtanově přerůstá úřadům přes hlavu. Funguje bez schválení úřadů.
Vládní nařízení o zrušení dětských pasů rozčílilo rodiče malých dětí.
Malý chlapec, který se narodil sourozencům z Klatov, už žije v nové rodině. Adopci zařídili v ašském dětském domově.

Březen


V Mariánských Lázních odstartoval projekt Seznamte se, to je váš policista. Cílem je zlepšit služby i pověst policie v očích občanů.
34. ročník házenkářského turnaje O štít města Chebu vyhrály slovenské házenkářky. Český tým skončil druhý.
Falešného policistu dopadli chebští strážníci. Pokusil se vymoci z cizince, který využil nabídky sexuálních služeb jedné z chebských prostitutek, dvanáct tisíc korun.
Jarní úklid ve městech na Chebsku začal zhruba o měsíc dříve než jindy. Může za to abnormálně teplá zima i brzký příchod jara.
Zámek Lázně Kynžvart zažil slavnou svatbu. Své Ano si zde řekli modelka Andrea Vereššová a plzeňský právník Daniel Volopich. Svou první manželskou noc strávili v mariánskolázeňském hotelu Esplanade.
Zdevastovaná kasárna v Mariánských Lázních – Hamrníkách začali rozebírat bývalá kasárna. Radnice tak chtěla zabránit jejich nekontrolovanému zřícení.
Statisícové škody způsobili sběrači kovů v Mariánských Lázních. Z oblíbené Zpívající fontány zmizely bronzové mříže.
Z malé obce Doubrava u Aše se mají stát lázně. Existují plány vybudovat zde lázeňské centrum s kolonádou a altánkem s minerální vodou. Cyklotrasa a naučná stezka mají Doubravu propojit s nedalekými německými lázněmi Bad Elster.
Jako smyslu zbavení se chovali vietnamští stánkaři při požáru tržnice Svatý Kříž. Hasiči měli při požáru největší obavy z vybuchujících propanbutanových lahví.
Ministryně Džamila Stehlíková navštívila v Chebu známou Wolkerovu ulici.