V tenisové hale Tenisklubu Cheb se opět uskutečnil turnaj. Tentokrát domácí hráč Matěj Pánik završil svoji treninkovou píli a k radosti svého trenéra K. Denka st. a jistě i rodičů vyhrál s přehledem jak soutěž dvouhry, tak se svým partnerem i soutěž čtyřhry.

Nejlepší domácí hráči již hráli v nových teplákových soupravách s logem klubu, které se zakoupily za pomoci sponzorů Jakuba Pánika, JUDr. Bukovjana a klubu TK Cheb.

Druhým nejúspěšnějším hráčem byl Václav Kroupa, který prohrál v semifinále dvouhry a ve finále čtyřhry.

Ostatní hráči TK se bohužel do druhého kola neprobojovali. Celkem se tenisového turnaje zúčastnilo osmnáct hráčů. Ředitelem turnaje byl Václav Kroupa ml.

Výsledky

dvouhra - semifinále

Forejtek Jonáš (I. ČLTK Praha) - Kroupa Václav (TK Cheb) 6:4, 6:4, Pánik Matěj (TK Cheb) - Suchan Petr (Loko K. Vary) 6:1, 6:1

Finále

Pánik - Forejtek 6.1, 6:1

čtyřhra - finále

Pánik, Bureš (Martin TK Lesov) - Kroupa, Masár Miroslav (Loko K. Vary) 6:2, 6:2.