Action bál

Ples, který ponese podtitul Action bál, uspořádá město společně s agenturou Program Media. Ta už v Chebu organizovala Špalíček Fest.

„Program, který agentura zajistí, je velmi pestrý. Půjde o podstatně větší akci než v uplynulých letech," sdělil chebský starosta Pavel Vanoušek. Jak ale podotkl, městskou pokladnu vyjde na stejné 'peníze' jako vždy. „Město zaplatí 250 tisíc korun."

Velká část plesu má být financována hlavně ze sponzorských peněz.

Prosinec

Ples je naplánovaný na 1. prosince a konat se má nejen v Kulturním centru Svoboda, ale také před ním, kde bude připravená jedna ze scén. Další budou v hlavním sále a tamní kavárně.

Role moderátora se ujme Vladimír Hron, na pódiu přivítá například Petera Nagye, Petru Janů, Dalibora Jandu, Kamila Střihavku, Petru Černockou, Vašo Patejdla a kapelu Děda Mládek Illegal Band.

Před Kulturním centrem Svoboda vystoupí třeba také Charlie Straight, Marek Ztracený, Xindl X a Aleš Brichta. V klubu kulturního centra se pak uskuteční diskotéka.

Poslouží k prezentaci

Jak starosta dodal, akci by opravdu chtěli využít k prezentaci, a tak by měli být pozvaní starostové z obou stran hranice, významné osobnosti nebo také podnikatelé.

Kdo se bojí, že na vstupenku na podobný program nebude mít peníze, nemusí se bát. Ta nejdražší má stát 250 korun a jejich prodej již začal.

Zábavy není nikdy dost

Podle mnohých oslovených obyvatel města má být ples hlavně zábava, a tak nový program jen vítají.

„Určitě to bude super. A i když na městský ples nechodím, letos asi udělám výjimku," potvrdil Tomáš Jelínek. „Líbí se mi bohatý program i to, že bude akce přístupná více lidem."