Taneční škola Vladimíra Hány, které je součástí ATK Standard Cheb, zabodovala v německém Chemnitz na soutěži více různých věkových a výkonnostních kategorií. Vladimír Hána (trenér a vedoucí v jedné osobě ) nominoval šest tanečních párů.

Ve třídě ´C´ Lukáš Gold s Janou Poláškovou vytančili ve standardních tancích třetí místo a v latině zvítězili.V této taneční třídě se do finále ve standardu také dostal Roman Štembera se svou úplně novou partnerkou Nicolou Horníkovou.

Ve vyšších tanečních kategoriích se do finále probojovali Trung Hoang Khai s Hoang Van Le – jak ve standardu, tak i v latině. Finále v latině také vyválčili další chebští tanečníci, a to Martin Benýšek s Michaelou Svobodovou, kde s nimi ve finále bojoval také Vladimír Hána junior s Magdalénou Hanušovou. Posledně jmenovaná dvojice ve standardních tancích třídy ´B´ zvítězila.

Na fotografii jsou zleva Michaela Svobodová s Martinem Benýškem, Hoang Van Le (Klárka) s Trung Hoang Khai (Tomáš) a pak vítězové třídy ´B´ ve standardních tancích Vladimír Hána junior s Magdalénou Hanušovou.