Opuštěným psům také udělala dobře hromadná procházka, při které okusili pocit lásky a bezpečí, kterou by mohli nalézt u případného nového majitele.

"Pejsci dostali o Vánocích přilepšeno. Lidé v období svátků přicházejí, přispívají různými pamlsky, dekami, venčením a nebo také tím, že si psa vezmou domů, za což jsme jim velice vděční. V útulku jsem každý den, takže i přes svátky," uvedla vedoucí zařízení Marie Lokingová, která převzala od redakce Chebského deníku poukaz v hodnotě 500 korun, za který v chovatelských potřebách koupí pejskům různé dobroty.

Poukaz vyhrála v soutěži s Chebským deníkem Jitka Lochschmidtová, která se ho vzdala ve prospěch útulku.

"V chebském útulku jsem byla poprvé," uvedla Jitka Melicharová z Františkových Lázní. "O svátečním hromadném venčení jsem se dozvěděla od své kolegyně, která sem jezdí často. Pro pejsky jsem přivezla nějaké konzervy, aby byli všichni v těchto svátečních dnech obdarováni. Přeju všem pejskům, aby si našli svého milujícího majitele," dodala jedna z desítek návštěvníků útulku.

"Do chebského útulku jezdím pravidelně," uvedla Alena Cabalová z Františkových Lázní. "Vždy se snažíme se synem pejskům něco přivézt a některé vyvenčit," dodala.