Popíšete čtenářům, jak vkročily do roku 2010 chebské diskomažoretky?

Myslím si, že jsme všichni vkročili do tohoto roku s velkým nasazením a úsilím dostat se opět do podvědomí lidí jako úspěšné taneční studio, ale především úspěšná děvčata. S velkým nadšením se připravujeme na soutěže, ale především na letošní oslavu desátých narozenin TS Magic Dance.

Kdy vaše svěřence můžeme vidět při vystoupení na Chebsku? Chystáte se také nově na nějaké soutěže v republice?

Nyní je období maturitních a jiných plesů. 16. ledna jsme byli například pozváni na ples Produkčního centra Kamenná, což mě velmi potěšilo. Předvedli jsme choreografii Tanec je hra. Myslím, že se líbila, protože je to z jiného soudku, než jsou lidé zvyklí. A co se týká soutěží. Připravujeme se na Národní šampionát NBTA (soutěž mažoretek), ale také například do Ledče, Přibyslavi, Čáslavi a třeba i do Prahy. Chceme se letos pokusit nasbírat co nejvíce úspěchů, když slavíme ty kulatiny.

Projevila se nějak na fungování diskomažoretek všeobecná hospodářka krize? Ubývá svěřenců, protože jejich rodiny musejí šetřit a nehodlají investovat do tohoto relativně finančně náročného koníčku?

Řekla bych, že nepatrně se krize dotkla i našich dětí. Ale snažím se jim vyjít vstříc jak nejvíc to jde. Myslím si však, že ať je krize jakákoliv, vždy to jde nějak udělat, aby ratolesti měly koníčky, ať už u nás nebo v jiných zařízeních, než jim dávat možnosti k tomu, aby se daly špatnou cestou.

Dala jste si do roku 2010 nějaké předsevzetí?

Já si předsevzetí nedávám, protože pokud si chci něco dokázat, snažím se o to v jakoukoliv roční dobu. Ale jedno takový malinký přání mám. Hrozně bych si přála, aby se mi splnil sen a dokázala jsem připravit obrovskou show na naše výročí a to nejen pro ´moje´ děti, ale abych zvládla zapojit také širokou veřejnost a třeba i ty, kdo zrovna mažoretkám nefandí. Prostě pobavit lidi a zkusit zapomenout na všechny problémy včetně krize, která nám ztěžuje život všem.