Právě v tomto období rodiče školáků dolaďují náležitosti okolo zájmových kroužků svých dětí. Jaký zájem byl o tréninky diskomažoretek? Děláte také Disko Show dance pro chlapce i děvčata od šesti let a Show dance pro děti ve věku 13 – 17 let. Byla o takové vyžití rovněž poptávka? Máte ještě vůbec nějaká volná místa?
Musím říct, že zájem o působení v našem tanečním studiu je stále. Jsem hrozně ráda! Každý školní rok totiž začíná s očekáváním, zda děti přijdou nebo ne. Vzhledem k tomu, že jsem ten letošní rok zahájila v polovině září, se děti stále přihlašují. Největší zájem je ale ze strany nejmladších mažoretek, protože tu pro ně není žádný kroužek. Ale nové slečny přišly i do ostatních tříd. Pokud by se chtěla ještě přihlásit nějaká děvčata – je nejvyšší čas.
Největší radost mám z toho, že TS má už šest chlapců, což je nesmírné překvapení.

V souvislosti s chebskými diskomažoretkami se stále skloňuje slovo úspěch. Vyjmenovala byste alespoň některé vaše vavříny? Na jaké soutěže se vlastně letos chystáte?
Děvčata se pyšní spoustou titulů. Například třída Motýlci jsou několikanásobní Mistři Čech a Mistři ČR i vicemistři Evropy. Slečny z Motýlků I rovněž několikrát získaly titul Mistři ČR a třída Světlušek také. Je toho mnoho i přesto, že jsme v loňském roce s holkami vynechaly a zúčastnily se pouze Ostrovského poháru. Obě skupiny přivezly zlatý. Letos bych se chtěla zúčastnit mezinárodního šampionátu mažoretek NBTA (Evropského svazu) a nějakých jednodenních soutěží.

Připravujete také v nastávajícím školním roce nějaké překvapení formou velkého vystoupení pro rodiče vašich svěřenců a ostatní příznivce?
Určitě velkým překvapením bude velká megashow pořádaná k deseti letům založení tanečního studia. Připravuji ji už od začátku prázdnin. Tak doufám, že se vše vydaří podle mých představ. A ještě jedno překvapení mám. Letos bych chtěla poprvé uspořádat letní taneční soustředění.

Myslíte, že je i v dnešní přetechnizované době dost malých talentů ochotných podstupovat fyzicky náročný trénink?
Mnoho dětí časem pozná, že sedět u počítače není to pravé. Ale asi nejvíc záleží na rodičích. Musím však říct, že většina ratolestí, které se přihlásily, tak je ochotna udělat cokoliv, aby byla úspěšná, což je skvělé.