Letošní ročník se musel kvůli koronaviru obejít bez hráčů ze zahraničí. I tak se ale bylo na co dívat. „Vítězem se v nejlepší skupině stal Filip Nacházel z Pelhřimova,“ informoval za organizátory ze Sportovního klubu vozíčkářů západočeského regionu Cheb Tomáš Harant. V další skupině pak zlato získal Vojtěch Procházka z Brna a ve skupině začínajících hráčů zvítězil Vladimír Kadlík z Brna. Z pořádajícího klubu dopadl nejlépe Miloš Kalousek, který hrál v nejsilnější skupině.

„Musím říct, že na turnaji byla skvělá organizace, atmosféra a vozíčkáři byli moc rádi, že si mohou nejen zahrát, ale také se po delší pauze vidět.“ Vítězové si odvezli z Chebu řadu cen, které se podařilo získat od sponzorů. „Bez jejich podpory by tato akce nešla uskutečnit na takové úrovni a v takovém rozsahu.

Partnery našeho turnaje byly město Cheb, Krajský úřad Karlovarského kraje, Živý kraj, Nová Karna, Terea Cheb, Amica Centrum, Lagarde Spedition Cheb, Volksbank Raiffeisenbank Nordoberpfalz eG pobočka Cheb, Strata, Tritia, Nelan, Kynšperský pivovar, Infocentrum Cheb, Zdravotnické pomůcky Cheb, Oddíl Tělovýchovné jednoty Aš, oddíl stolního tenisu Luby u Chebu. Poděkování patří také všem dobrovolníkům, kteří pomáhali sbírat míčky, a organizátorům této akce,“ dodal Tomáš Harant.