Na koncertě vystoupí bez honoráře. Zpěvák nazpíval například ústřední píseň k filmu Zdeňka Trošky Kameňák 3. Účinkoval v Hudebním divadle Karlín, v plzeňském Divadle J. K. Tyla či v divadle Semafor.

„Myslím si, že pomáhat svým zpěvem je morální povinnost každého, kdo se zpěvem živí profesionálně. Tímto tedy všechny srdečně zvu na svůj hodinový koncert v rámci této benefiční akce, kde přítomným zazpívám jak romantické písně, tak i písně hodně energické, aby bylo veselo,“ sdělil Hynek Tomm.

A co pro zpěváka Mariánské Lázně znamenají? Hodně. V minulosti zde totiž mnohokrát vystupoval. „V Mariánských Lázních jsem zpíval už několikrát. Dokonce jsem tam v dětství vyhrál i pěveckou soutěž. Mám na tyto krásné lázně jen pěkně vzpomínky. Když jsem přijížděl z Prahy do Chebu a maminka, která bohužel loni zemřela, do Mariánských Lázní jezdila na kontroly k doktorovi jednou za půl roku, sešli jsme se právě v Mariánských Lázních. Takže i to mě s Mariánskými Lázněmi spojuje,“ poznamenal zpěvák Hynek Tomm.

Zpěvák chodil jako dítě v Chebu a v Aši k profesorce Janě Žofákové do základní umělecké školy do oboru zpěv, zvítězil tehdy v sólovém zpěvu v kategorii do 15 let za Cheb v celostátním kole, poté vystudoval konzervatoř v oboru zpěv. Na svém kontě má tři CD. Akce Hudební kvíteček pro Středisko Víteček se koná ve středu 25. července od 15 hodin u rybí restaurace U Pidly v Mariánských Lázních.