Nyní je již jasné, že se stavba do konce letošního roku opravdu stihne. Právě se dokončují například opravy ulic přilehlých k terminálu.

„Je pravda, že má známá, která v blízkosti terminálu bydlí, si stěžuje na velkou prašnost, zvlášť když je sucho a neprší," řekla Jana Strouhalová z Chebu. „Na druhé straně i já sama se na nový terminál velmi těším, protože to, co tu bylo předtím, se snad ani nemohlo jmenovat autobusové nádraží. Vždyť tam bylo plno děr," popsala Strouhalová.

Podle krajského úřadu jsou stavební práce v plném proudu a jdou naprosto podle pracovního plánu.

„V současné době se staví vrchní konstrukce budovy, provádí se oprava přilehlých ulic. Jsou zpevněné pláně terminálu, vydlážděná stání pro parkující autobusy, jsou hotové chodníky v terminálu," informovala mluvčí Krajského úřadu Karlovarského kraje Andrea Bocková.

Lidé už se nemohou nové stavby dočkat. „Vím, že si někteří občané města stěžují na hluk, ale to přece k té stavbě patří. Už aby to bylo," smál se Karel Zelenka z Chebu. Zádrhel při rekonstrukci úředníci nezaznamenali. „Stavba by měla být dokončena v závěru tohoto roku, práce pokračují podle plánu," doplnila Andrea Bocková.