Pod proudy vody se v noci na čtvrtek ocitla kolonáda ve Františkových Lázních, ačkoliv nikde jinde nepršelo.
Za neobvyklým jevem stál štáb České televize s hadicemi a chebští hasiči s cisternou vody. Točila se zde noční scéna z připravované komedie s pracovním názvem Horký pramen.

Jednu z rolí si zahrál i Radovan Caran z Poustky. „Filmaři u nás v penzionu točili interiéry a já se zmínil, že každý rok dělám čerta. Tak mě hned využili,“ řekl. Na noční kolonádě proto s dalšími maskami běhal v umělém dešti a protože se záběr nepodařilo okamžitě natočit podle představ režiséra Ondřeje Kepky, byli herci řádně promočení.

Pomocná režisérka Irena Bočková měla plné ruce práce také s přihlížejícími diváky, kteří za žádnou cenu nechtěli přijít ani o jeden záběr a vytrvale postávali na chodníku, který měl být podle scénáře naprosto prázdný.
Lidé byli zvědaví na herce Nelu Boudovou a Václava Vydru. Ten ani promočený neztrácel dobrou náladu. „Jsou to profíci, přestože u nás je prý herec až ten poslední, kdo si může něco diktovat na rozdíl od zahraničních hvězd,“ obdivoval Radovan Caran.
„Na Chebsko se ještě vrátíme,“ poznamenala pomocná režisérka. „Kolem 20. července budeme točit u Špalíčku na chebském náměstí.“