Začaly prázdniny, pro mnohé žáky doba odpočinku a lenošení. Studentka mariánskolázeňské hotelové školy a vycházející pěvecká hvězdička Jana Kociánová však přivítala dva měsíce školního volna pracovně.

V neděli 29. června vystoupila na Kamencovém jezeře v Chomutově, kde se sešlo více než dva tisíce diváků. Ti se účastnili velkého křtu jejího nového CD s názvem Jana a současně oslavy příchodu prázdnin a dovolených.

„Jsem ráda, že se křest CD zdařil a lidi se opravdu bavili,“ usmívala se mladá zpěvačka Kociánová. „Těší mne také skutečnost, že výtěžek z této akce půjde potřebným – věnuji ho ve prospěch Hipocentra (HPC) Pája ve Stanovicích u Karlových Varů, které spolupracuje s postiženými dětmi.
„Provádíme hiporehabilitaci, pedagogicko psychologické ježdění a sport postižených a finance upotřebíme tímto směrem,“ uvedla ředitelka centra Hana Uhlířová Šafrová.

„Pokud se ptáte na žánr tohoto mého nového alba, tak to je od popu až po rock,“ uvedla Jana Kociánová. „Posluchači se mohou těšit také na tři moje duety s Martinem Maxou.“ Podle Kociánové se zpěv a škola dá celkem skloubit. „Je to ovšem daleko větší honička, než byla na základce,“ povzdechla si.