Zuzana Jandová, Petra Faltýnová, Kateřina Průšová, Martina Dvořáková – ty a mnohé další české modelky nebudou chybět na sobotní módní přehlídce. Show Top Fashion se uskuteční ve františkolázeňském Ingo Casinu od 20 hodin.

Kromě známých tváří vystoupí také dvě nebo tři dívky, které prošly týdenní Školou modelek. Které, to zatím není známé. „Bude to překvapení večera,“ uvedla Věra Vondrášková, majitelka pořádající agentury. A pořadatelé mají z koho vybírat. Do letošního ročníku Školy modelek se dostalo sedmnáct děvčat. Ta se přihlásila z různých důvodů – nasbírat zkušenosti, vidět známé modelky, naučit se chodit a podobně.

„Přihlásila jsem se proto, že se často červenám – chtěla bych se otrkat,“ řekla jedna z adeptek, šestnáctiletá Tereza Špačková z Františkových Lázní. „Také bych se ráda naučila pohybovat ve společnosti. Tím myslím vystupování, gestikulaci, a podobně. Přiznávám, že mě zlákalo také místo konání Školy modelek. Kdyby se konala na druhém konci republiky, asi bych se jí nezúčastnila,“ dodala.

Ačkoliv již nejsou lísky k sehnání v místních infocentrech, stále jsou k dispozici v recepci casina.
„Také je možné si lístky zamluvit na telefonním čísle 603 252 087,“ uvedla jedna z pořadatelek akce Lenka Křížová.