Zejména dámy šílely na pátečním Druhém starostenském bále ve Františkových Lázních. Rozohnil je totiž Michal David, který v programu plesu účinkoval.
Skvělé výkony, které pobavily zaplněný sál a parket františkolázeňského Společenského domu, odvedly také další protagonisté akce Zdeněk Izer, Petr Muk, Karel Janovec, skupina Koala a ostatní.

„Ten David byl fakt skvělej. Byl to prima nápad organizátorů pozvat ho k nám na ples,“ pochvalovala si čtyřiačtyřicetiletá Jarmila Havlová z Františkových Lázní. „Krásně jsem si zavzpomínala na období puberty.“ Pětatřicetiletá Hana Charvátová se svěřila, že si dokonce došla i pro Míšův podpis, aby se s ním mohla doma pochlubit. „Na Starostenský bál půjdu příští rok určitě také, a vůbec bych se nezlobila, kdyby opět přijel Michal David.

Na začátku programu se dokonce za bratry, kvůli své bezvlasé vizáži, prohlásili starosta Františkových Lázní Ivo Mlátilík a originální bavič i moderátor Zdeněk Izer.

Jako na každém podobném podniku nechyběla ani ve Františkových Lázní zajímavá tombola. „Za to, že je letos opravdu hodnotná, patří velký dík rovněž sponzorům,“ uvedl starosta Mlátilík. V této loterii byla také například zajímavá cena poukázka na právnické služby Rozvod zdarma věnovaná advokátní kanceláří Mgr. Libora Janků. O ní byl kupodivu poměrně velký zájem. Vyhrála ji svobodná žena.