FK Union Cheb 2001 4
Spartak Chodov 1
po poločase 3:0

V premiéře se tak představili na domácím stadionu Lokomotivy, kde přivítali exligový celek Chodova. O svém prvním vítězství v novém ročníku rozhodli Chebští už v prvním poločase.
Do vedení se dostali domácí už v 11. minutě, kdy po přihrávce za obranu Hudeček obstřelem otevřel skóre utkání – 1:0. Za čtrnáct minut už vedl Union Cheb dvougólovým rozdílem. Po přihrávce Řezáče se přesně trefil Kohout. Chebští si pak ještě vytvořili další gólové šance, ale proměnili až tu ve 40. minutě, kdy předvedli hezkou fotbalovou akci. Řezáč postupoval zprava sám, přihrál na levou stranu Hudečkovi, který lehkou střelou do protipohybu brankáře uklidil míč do branky Chodova – 3:0. V závěru prvního poločasu měl ještě příležitost chodovský Koranda, ale v dobré šanci z pravé strany velkého vápna přestřelil domácí branku.

Také ve druhé půli se Chebští hnali do útoku a to se jim vyplatilo v 51. minutě, kdy po rozehraném rohovém kopu vyhlavičkovala obrana Chodova míč z brankové čáry přímo na kopačky Kohouta a ten z voleje z dobrých 20 metrů střelou pod břevno zvýšil vedení domácího týmu už na čtyřbrankový rozdíl.
Největší šanci měli hosté v 71. minutě. Koranda šel sám na Kubince, ten vyběhnutím zmenšil střelecký úhel. Hráč hostí ale lobem přehodil prázdnou chebskou svatyni. Pátou branku mohli vstřelit Chebští v 85. minutě, kdy Dobeš vybojoval míč, přihrál Hudečkovi, ten obešel obranu, ale kromě brankáře obstřelil i chodovskou branku. Obstřel gólmana šel těsně vedle. V 88. minutě fauloval v pokutovém území domácí Jadlovský a rozhodčí Karel Henych odpískal proti domácímu týmu penaltu, kterou Klemera proměnil a stanovil konečný výsledek na 4:1.

Branky: 11. a 40. Hudeček, 25. a 51. Kohout - 88. Klemera (PK). Diváci: 100.
FK Union Cheb 2001: Kubinec- Volf (75. Makeš), Rolník A., Šneberger, Klepáček (64. Aleksič), Hudeček, Dobeš, Rolník T., Kohout - Řezáč, Těšínský (77. Jadlovský). Připraveni na střídání: Mariška, Valenta. Trenér: Miroslav Šebesta.
V příštím kole hraje Union Cheb na hřišti Viktorie Mariánské Lázně. Zápas se hraje v sobotu 21. 8. 2010 od 15 hodin.
Doma se hráči Unionu představí 28. 8. 2010, kdy od 17 hodin hostí SK Toužim.