Sněhulákovskou show si v sobotu užily všechny ratolesti, které přijely do Františkových Lázní. Konal se zde totiž netradiční dětský den.

Odpolednem děti provázeli dva moderátoři, kteří měli pro malé hosty přichystáno mnoho zajímavých her. Hledal se také sněhulákovský poklad. Na kluky i holčičky čekala také ukázka složek integrovaného záchranného systému. Děti tak měly možnost zeptat se na vše, co je zajímá, a podívat se do útrob auta. „Sanitku vidím takhle zevnitř poprvé,“ řekla pětiletá Karolínka z Františkových Lázní, která vozem provedla také svého dvou a půlletého bratrance Daniela. „Je tady spousta zajímavých věcí. Třeba tam jsou injekce,“ ukazovala malá slečna.

Do Františkových Lázní přijely ale také děti z Chebu a okolí. „Ti, kteří to moderovali, byli opravdu zábavní,“ řekl osmiletý David Sýkora z Chebu. Ačkoliv ho maminka přemlouvala, soutěžit nešel. „Možná jsem se trochu styděl,“ uznal. Kromě toho na ratolesti čekal skákací hrad. Mnozí rodiče museli svá dítka dlouho přemlouvat, aby v hradě přestali 'řádit'. Na atrakci se jim totiž líbilo.