S tím, jak lidé využívají sportoviště na vrchu Háj v Aši, dávají správci, společnosti Tebyt Aš, podnět k dalšímu vylepšení služeb. Tentokrát se jedna z připomínek týká zabezpečení jízdních kol návštěvníků areálu.

„Nevlastním zámek na kolo, tudíž jsem doufal, že si budu moci umístit kolo někam, kde na něj alespoň uvidím,“ postěžoval si sportovec, který neuvedl své jméno. „Recepční mě odkazoval na stojany před budovou i přesto, že jsem mu několikrát sdělil, že zámek na kolo nevlastním. Výsledkem bylo, že po dlouhém přemlouvání mi dovolil ho umístit alespoň do vstupní chodby, kde mi ho mohl stejně kdokoliv odcizit. Přece není možné, aby si lidé bez zámku na kolo nemohli jít v klidném duchu zasportovat a nemuseli se strachovat, jestli jim někdo zrovna neujíždí s kolem. Celé to ve mně zanechává negativní dojem.“

„Není možné, aby si z jakéhokoliv důvodu uživatel sportovního areálu vzal kolo do areálu, protože čistě teoreticky by toto mohl požadovat každý uživatel a v areálu na to není místo. Jako provozovatelé bychom nemohli zajistit bezpečnost sportovců a osob pohybujících se v areálu,“ vysvětlil Werner Zährl, jednatel Tebytu Aš. „Co se týká využití stojanů na kola před recepcí - problémem se zabýváme. K dnešnímu dni jsou na recepci dva kusy zámků na kola, v nejbližší době jich bude v areálu k dispozici 15 kusů. Velice mě mrzí roztrpčení a nespokojenost návštěvníka,“ dodal jednatel.