Jak již Deník informoval, jedna ze skupin už absolvovala také casting na soutěž Česko – Slovensko má talent. „Vypadá to nadějně,“ poznamenal Zdeněk Fiala, ačkoliv měl původně obavy, že o taneční skupiny nebude u pořadatelů příliš velký zájem.

„Děti byly letos opravdu dobré,“ poznamenala jedna z maminek a členka organizačního týmu Pavla Filipčíková. Tanečníky čekala například Česká Lípa - Českolipský zvoneček, Plzeň - kvalifikace na MČR - Festival tanečního mládí, Děčín - Dance Děčín 2010 - V. ročník taneční soutěže O poháry primátora města Děčín, Horní Bříza - Májový pohár, Česká Lípa - MČR - Festival tanečního mládí, Luby - II. ročník taneční soutěže Modrý slon, nechyběl ani Cheb.
„Na závěr bych chtěla poděkovat všem, kteří se s námi v letošním roce účastnili soutěží a bez jejichž podpory bychom to nezvládli.

Jsou to především maminky Renata Loudová, Jana Pecherová, Zdeňka Žáčková, Vlaďka Talpová, Mirka Utíkalová, Pavlína Vargová, Šárka Vaňková a autobusový dopravce pan Vaněk,“ uvedla Filipčíková. Na začátku příštího školního roku vyhlásí taneční studio nábor nových žáků.


Výsledky:

Česká Lípa - Děti Hazlov - 2.místo (Dungarees)
Junioři Hazlov - 1.místo ( " O sto šest " )
Junioři Cheb - 2.místo ( " Kousni si " )
Mládež Hazlov - 1.místo ( " Vzpomínáme " )
Mládež Fr.Lázně - 2.místo ( " Colour Day " )

Plzeň - kvalifikace na MČR

kvalifikovali se :
Děti Hazlov - 2.místo
Junioři Hazlov - 2.místo
Junioři Cheb - 3.místo
Mládež Hazlov - 5. místo

Děčín :
Děti Hazlov - 1.místo
Junioři Hazlov 5. místo
Junioři Luby - 6. místo
Junioři Cheb - 7. místo

Cheb:
Děti Hazlov - 1.místo
Děti Cheb - 4.místo
Junioři Hazlov - 1.místo
Junioři Cheb - 3.místo
Junioři Luby - 4.místo
Junioři Aš - 5. místo

Horní Bříza:
Děti Hazlov - 1.místo
Děti Cheb - 3.místo
Děti Luby - 4.místo
Junioři Luby - 2.místo
Junioři Hazlov - 4.místo
Junioři Cheb - 7 misto

MČR Česká Lípa :
Děti Hazlov - 7.místo
Junioři Hazlov 8.místo (kvalifikovali se do finále)
Junioři Cheb 13.místo

Luby :
Děti Hazlov : 1.místo
Děti Cheb : 2. místo
Děti Luby : 3. místo

V dětské kategorii byl vyhlášen absolutní vítěz a to byly všechny děti

Junioři Luby - 1. místo
Junioři Hazlov - 2. místo
Junioři Cheb - 4. místo