Ice Bar na zimním stadionu v Chebu připravil zábavu i pro malé školáky. Naposledy se v něm uskutečnila dětská párty s názvem 'Loučení s ledem a hledání Velikončního vajíčka'.

„Ice Bar uspořádal dětskou párty pro místní malé hokejisty, krasobruslařky a jejich rodiče,“ uvedla Jitka Molnárová, zaměstnankyně Ice Baru. „Konec sezóny jim zpříjemnilo odpoledne plné tance, soutěží a hlavně dětského úsměvu. Nejen naše generace talentů, ale také právě jejich rodiče se výborně bavili. Bez pomoci vřelých sponzorů by se takovou akci pro děti nepovedlo uspořádat. Doufáme, že se podobné dětské párty u nás stanou tradicí. Myslím si, že je důležité, aby malí školáci zakončili sezónu bruslení zábavně a s radostí,“ dodala Molnárová.

„Je krásné, když někdo dělá pro děti podobné akce,“ rozplývala se Petra Stašová z Chebu. „Spojit loučení s ledem a Velikonoce je podle mě neotřelý nápad. Děti si to musely opravdu užít a jejich rodiče určitě také. Baru nad zimním stadionem to určitě jenom pomůže ve zviditelnění a malí bruslaři a bruslařky se tak mohou rozloučit se sezónou a přivítat zároveň jaro, které jim přinese spoustu dalších možností, jak si zasportovovat. Je to podle mě opravdu krásné,“ dodala nadšeně Stašová.