Jako zástupce města Františkovy Lázně jste si na krajském zastupitelství stěžoval na neodpovědnou a neodbornou práci náměstka Okresního státního zastupitelství v Chebu JUDr. Viktora Böhma. Stížnost jste podal v souvislosti s kauzou v minulosti neprávem obviněných úředníků františkolázeňské radnice kvůli kácení stromů ve městě. Už znáte jeho rozhodnutí?

Ano! A mohu říci, že jsem podal návrh na kárné řízení proti výše jmenovanému státnímu zástupci nejen na Krajském zastupitelství v Plzni, ale i na Ministerstvu spravedlnosti a Nejvyššímu správnímu soudu v Brně. A byl jsem ujištěn, že se věcí budou zabývat. Jsem rád, že nejvyšší zastupitelství dodrželo slovo.

Krajská státní zástupkyně v Plzni JUDr. Anna Maříková už totiž dala Nejvyššímu správnímu soudu v Brně návrh na zahájení kárného řízení proti JUDr. Viktoru Böhmovi, státnímu zástupci Okresního státního zastupitelství v Chebu, pro kárné provinění, kterého se mohl dopustit při výkonu dozoru ve věci vedené na Okresním státním zastupitelství v Chebu.