VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jaké byly vaše nezapomenutelné Vánoce

Karlovarský kraj - Sváteční anketa na sváteční téma

24.12.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: archiv Deníku

Vladimír Hána, taneční mistr
„Přál jsem si hokejku a puk. Puk tehdy stál korunu a hokejka 10 Kčs, a tak to byl 
z pohledu rodičů velmi skromný dárek. Rozhodli se mi dát tedy ještě pásák, který měl průhledný motor, a tak tam byly vidět i písty."

Martina Kuželová, ředitelka knihovny
„V mých vzpomínkách vybočují Vánoce 1985. Už jsem věděla, že čekáme dítě, a tak Ježíšek přinesl manželovi předzvěst – dřevěného koníka. V červenci se pak prvorozený syn narodil. Má se k světu."

Michael Rund, ředitel muzea
„Vánoce v roce 2001 byly první, kdy jsme byli již tři, s tehdy půlročním synem Kubou. A mezitím ještě přibyl v roce 2006 druhý syn Martínek. Moc jsme toho tenkrát neměli, ale bylo to krásné. Nejraději vzpomínám právě na všechny ty Vánoce, kdy děti ještě věřily, že dárky nosí Ježíšek."

Miroslav Zábranský, hudebník
„Nejkrásnější vánoční čas jsme s manželkou Věrou prožili v roce 1979. Čekali jsme přírůstek do rodiny. Narození dítěte totiž beru jako jeden ze symbolů těchto svátků. Dcera Jiřina se nakonec narodila
3. ledna 1980."

Věra Bráborcová, ředitelka Mateřídoušky
„Nezapomenutelnými se staly Vánoce, při kterých jsme si pod stromeček nadělili druhorozeného syna Vojtu. Starší syn Štěpán přišel na svět s vážným zdravotním postižením i nejistou životní perspektivou. Vzpomínka na prádelní koš, ve kterém pod stromečkem spí ta rodičovská naděje a radost, je nezapomenutelná. Mít zdravé a hodné dítě je zázrak."

Dana Neumannová, ředitelka divadla
„Nejkrásnější Vánoce jsem prožívala v dětství. Těšili jsme se z každého, i skromného dárečku. Později jsem si užívala krásné vánoční svátky se svými dcerami a rodinou. Nyní jsou zase pro mě nejkrásnější Vánoce s vnoučaty Marečkem a Kristýnkou."

Čtenáři, přejeme Vám, abyste také na letošní
Vánoce mohli vzpomínat jen v dobrém. 

Autor: Redakce

24.12.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jaroslav Krajc v akci.

VOLBY 2017: Na Chebsku žádný vážný problém nenastal

Ilustrační foto.

Horní Hrad pod palbou

Do Chebu míří Snow film festival

Cheb - Špičkové filmy o zimních sportech a dobrodružství. To bude další ročník Snow film festivalu, který se i letos uskuteční v chebské Čtenářské kavárně Joker.

VOLBY 2017: Zapisovatelka? I ta má u voleb zodpovědnost

Cheb - Ve volební komisi je důležitou součástí nejen její předseda, ale také zapisovatelka. Například Olga Gregoridesová z Chebu, dělá zapisovatelku při volbách již několik let. Jak sama říká, v jejím volebním okrsku číslo 17 v Májové ulici, se za poslední léta nic závažného nestalo.

Psi i jejich páni se dobře baví při nové hře Hoopers

Chebsko - Štěňata, dospělí psi, voříšci nebo šampioni, ti všichni mohou propadnout novému sportu, který pochází z Ameriky a Holandska.

Na nové kotle je k mání ještě 22 milionů korun

Karlovy Vary - V pořadí již druhou vlnu takzvaných kotlíkových dotací spustil Karlovarský kraj v závěru srpna. Z celkové částky 64 milionů korun, která je k dispozici, zbývá pro majitele rodinných domů k rozdělení ještě kolem 22 milionů korun na výměnu starých, neekologických kotlů za nové.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení