Sexyturistika v Chebu stále bují, leč strážníci s ní statečně bojují. Naposledy načapali německého zákazníka, který si naložil prostitutku do auta, ale k ničemu už nestihlo dojít.

Muž nakupovat nechtěl

Na tom není poměrně nic zvláštního, snad kromě okolností. Německý návštěvník totiž vyložil svou manželku u obchodního centra, aby si mohla nakoupit, a sám chtěl čas strávit úplně jinak. Prý je to poměrně běžné chování.

„Vysadil manželku na nákupu a sám šel shánět prostitutku,“ uvedl velitel hlídkové služby Městské policie (MP) Cheb Stanislav Makovička.
„Když ji naložil do auta, načapala je hlídka.“

Chtěl se vyhnout vysvětlování

Aby se muž vyhnul vysvětlování ve správním řízení, raději zaplatil pokutu. Kdyby tak neučinil, měl by nejspíš co vysvětlovat i doma. Zvláště, až by se manželka začala pídit po tom, proč byl během jejího nakupování na policejní služebně. Muž za služby zaplatil, ale již je nestihl využít. Zaplatil tak vlastně dvakrát. Prostitutka si peníze také neužila, obratem i ona zaplatila pokutu.

Ženu prý okradl

V dalším případě si hlídku strážníků přivolala sama prostitutka. „Strážníky zastavila žena, která jim oznámila, že byla okradena německým mužem a také jej označila,“ popsal průběh událostí Makovička.

Za poskytnuté služby nezaplatil

Když ale strážníci označeného muže zadrželi, vyplynulo na povrch, že byl ženiným zákazníkem, leč za služby, které mu poskytla, nezaplatil. Proto jej označila za zloděje. Nevyplatilo se jí to ale, protože oba na místě dostali blokovou pokutu.