„Dvě hvězdy odehrají celovečerní představení, které je veselé, úsměvné, ale i tak trochu smutné. Každý lidský život je složitý, tragický a vážný zároveň,“ sděluje PR manažerka Lokální destinační agentury KIS Mariánské Lázně Elena Sorokina.

Autorem hry je americký dramaturg D. L. Coburn, který v roce 1978 získal Pulitzerovou cenu. „S hlavními hrdiny příběhu Fonsie a Wellerem se seznamujeme ve chvíli, kdy si v domově seniorů oba připadají podobně jako věci v bazaru, odložené pro nepotřebnost,“ pokračuje s tím, že každá jejich započatá konverzace se postupně stává bitvou. „Nevsadili se o nic, ale budete mít dojem, že je v sázce celý jejich život. Potkávají se náhodou, on ji přemluví ke hře. Zná dopodrobna všechna pravidla a zákonitosti své oblíbené karetní hry, ona je začátečnice, která má štěstí. Jenže štěstí občas máme i tam, kde ho nepotřebujeme,“ uvádí Sorokina.

Podle ní velký dík patří sponzorovi Ivanu Propperovi za Founder & CEO at HG Hotels, který pomohl při organizaci představení. „Moc jsem si přál, aby obyvatelé a hosté Mariánských Lázní mohli toto představení sledovat a užít si hru těchto úžasných herců,“ uzavírá Ivan Propper.

Meteostanice a proměnlivá dopravní značení nejenže šetří prostředky, ale ve velké míře snižují nehodovost a to až o 30 %.
Dopravní telematika zvyšuje bezpečnost a snižuje náklady, říká Jaroslav Chán