PODZEMÍ PŘEHRADNÍ NÁDRŽE SKALKA se tuto sobotu otevře pro veřejnost. Otevřeno bude od 9 do 16 hodin. Jedná se o tradiční akci Povodí Ohře, která tak umožňuje zájemcům nahlédnout pod pokličku práce vodohospodářů, zejména vstoupit do jinak nepřístupných částí objektů.

KLUB CVRNKAČŮ KULIČEK připravil další turnaj ve cvrnkání kuliček Cheb open. Klání se uskuteční v sobotu 10. září v Krajince, a to v sousedství restaurace Říční terasa. Turnaj je otevřený pro širokou veřejnost a prezentace je naplánovaná na dobu od 9 do 10.15 hodin. Startovné činí 40 korun. Na místě bude také zajištěn prodej kuliček. Samotný turnaj odstartuje v 10.30 hodin.

MUZEUM CHEB se také v letošním roce již tradičně připojuje ke Dnům evropského kulturního dědictví, které každoročně v měsíci září otevírají veřejnosti brány nejzajímavějších památek. Na sobotu 10. září je připraven den otevřených dveří v Muzeu Cheb a to od 10 do 16 hodin s polední přestávkou od 12.30 do 13.00 hodin.

SDRUŽENÍ HASIČŮ Čech, Moravy a Slezka, Sbor dobrovolných hasičů Plesná všechny zve na 29.ročník soutěže v požárním sportu "O pohár starosty města Plesná" v Plesné. Prezence od 12.30 hodin. Začátek programu je ve 13. hodin v areálu hasičské zbrojnice v Plesné. Občerstvení zajištěno