Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Každý odevzdaný toner pomůže

Mnichov – Projekt Sbírej toner, který se letos koná již třetím rokem, si dal za úkol podpořit ústavy mentálně postižených v celé republice

4.8.2011
SDÍLEJ:

SLAVNOSTNÍ PŘEDÁVÁNÍ výtěžku loňského ročníku akce Sbírej toner. Foto: Foto: archív OTTO Office (CZ) s.r.o.

Na Chebsku je tím vyvoleným domov Pramen v Mnichově.
„Za finanční dar jsme v roce 2010 nakoupili profi zdravotní pomůcky pro klientky, které jsou upoutány na lůžko. Jedná se o speciální polštáře, povlaky na ně, které pomáhají polohovat, masírovat a velmi vylepšují kvalitu života klientek,“ informovala ředitelka domova Monika Šumová. „Je to pro naše klientky velká pomoc.“

Sbírej toner je ekologicky zaměřený projekt organizovaný firmami OTTO Office CZ s.r.o. a KMP Bürotechnik spol. s.r.o. a účastníkem se může bezplatně stát každá právnická nebo fyzická osoba, která se zaregistruje pomocí přihlašovacího formuláře.
K 30. červnu činil vybraný obnos peněz v Karlovarském kraji 5 966 korun. Letošní ročník potrvá do 30. října.

Generální ředitelka OTTO Office (CZ) s.r.o Klára Noworytová uvedla: „Naší cílovou metou pro letošní sběrný rok je půlmilionová částka, kterou budeme moci věnovat ústavům v jednotlivých regionech. Bez aktivní spolupráce firem a ústavů se nám to však nemůže podařit. A protože víme, že potenciál v naší republice i na Slovensku je v této oblasti obrovský, věříme, že náš projekt svým ekologicko-charitativním zaměřením osloví i další partnery, kteří nám naši metu pomohou zrealizovat.“


Autor: Nataša Šmatová

4.8.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Záběr z kamery vozidla

Tasili zbraň. A tajní policisté jsou teď proto trestně stíhaní

Karlovarský pilot Petr Kopfstein z Team Spielberg skončil v celkovém pořadí Red Bull Air race Masters Class na pátém místě.

Red Bull Air Race: Karlovarský pilot Kopfstein v Masters Class v TOP5

Vzácné poklady na vlastní oči

Zámek Kynžvart - Honosnou šavli knížete Metternicha, rozsáhlou numismatickou sbírku, kroniku města Chebu a mnoho dalších vzácných pokladů mohou vidět návštěvníci zámku Kynžvart.

Svátek oslaví koncertem

Cheb - Vedení města Chebu chystá koncert k 99. výročí vzniku samostatného československého státu. Slavnostní koncert se uskuteční v sobotu 28. října od 19 hodin v Západočeském divadle v Chebu.

Policisté zachránili život mladé dívce

Mariánské Lázně – Čest mottu pomáhat a chránit udělali policisté Jakub Mareš a Vojtěch Procházka. Ti zachránili život třináctileté dívce.

Naši prvňáci už ve středu v Chebském deníku, představíme prvňáčky ZŠ Hazlov

Chebsko - Ve středu 18. října najdete v Chebském deníku prvňáky – ZŠ Hazlov.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení