Dává šanci, díky které se vize lidí mohou stát realitou. Bez ohledu na to, zda teprve začínají, mají nápad v hlavě nebo chtějí zdokonalit své podnikání, prakticky prověřené techniky a know-how jim umožní dosáhnout svých cílů.

"Cyklus pěti na sebe navazujících setkání, která probíhají jednou týdně účastníky naučí, jak se dá podnikat s minimem začátečnických chyb a rizik. Podnikatelka z praxe v roli lektorky díky osobní zkušenosti pomůže nahlédnout do různých zákoutí světa podnikání," uvádějí organizátoři kurzu.

Přemisťování cykloboxů.
Cykloboxy v Chebu mění místo, budou před nádražím

Dodávají, že účastníci si odnesou osvědčené postupy, jak dát vlastnímu projektu hlavu a patu a postavit pevné základy. Dozví se, jak oslovit a získat zákazníky, postupně nápad budovat od minimálního produktu a jak si všechno pečlivě a kvalitně propočítat. Nezáleží na tom, jak velký projekt hledají. Ať už sní o malé lokální firmě, přivýdělku k zaměstnání nebo mezinárodní firmě, získají praktický plán, jak úspěšně rozjet jakýkoli smysluplný projekt.

Kurz je vhodný pro zaměstnané, studenty i rodiče. Základním předpokladem je podnikavé myšlení a chuť rozvíjet vlastní nápady. “Podnikni to! učí podnikatelskému myšlení, dává podněty k budování jakéhokoli nápadu, buduje sebedůvěru, připravuje podnikatele a pomáhá propojit projekty mezi sebou. Zároveň pomáhá získávat přátele. Jednoznačně doporučuji,” říká absolventka kurzu Marie.

Ministr neví kdy začíná zemědělský rok. Měl by si sbalit a jít, říká statkář
Ministr neví, kdy začíná zemědělský rok. Měl by si sbalit a jít, říká statkář

Kurz probíhá za oficiální podpory města Cheb. Skládá se z 5 setkání, která budou probíhat jednou týdně vždy ve čtvrtek. První workshop odstartuje v úterý 23. dubna v 17.30 hodin v zasedací místnosti Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje, nám. Krále Jiřího z Poděbrad 478/33, Cheb

Účast je díky podpoře města Cheb zdarma. Zájemci se můžou přihlásit na webu podniknito.cz na podstránce s názvem Kurz podnikání v Chebu. Povede jej zkušená podnikatelka, zakladatelka a majitelka několika projektů (EtikArt, Centrum tance Harmonie a Salon EléDance), Eva Jungmanová.