Jestliže ve filmových Karlových Varech skutečně existuje kapitánský občerstvovací můstek a záchytný bod, který s vámi kdykoliv pohne zemí, pak je to stan kapitána Morgana. Ten se vine prakticky kolem půlky Thermalu a dostat zde můžete vše, o čem sníte. Například ochutnáte sex na pláži nebo pobudete ve vysoké společnosti. Vše, pochopitelně i s populárním mojitem, budete pouze popíjet. Kdo je hladový, toho ve stanu kapitána Morgana zasytí. Kdo je abstinent, poručí si nealko. Zkrátka nepřijde ani zákazník, který holduje kávě, vínům, arašídům, hranolkům a rychlému občerstvení vůbec. Stan kapitána Morgana žije a nabízí vše.

Otevřeno je zde od neuvěřitelné deváté ranní a zavírá se v přijatelných šest hodin. Ráno. Stan kapitána Morgana se rok od roku rozšiřuje. Letos provozuje už kavárnu i na terasách hotelu Thermal. A kávou se skvělým výhledem na Karlovy Vary zde nepohrdl ani Robert De Niro.

„Jsme tady už pátým rokem. Nově jsme letos zprovoznili terasy s grilem. Každý rok se snažíme služby zkvalitnit,“ vysvětlili provozovatelé. Novinkou ve stanu kapitána Morgana jsou také pravidelná odpolední setkávání s režiséry, herci a filmaři. Včera zde besedoval dánský dokumentarista a předseda dokumentární poroty Jorgen Leth, ve středu se zde zájemci mohou setkat s tvůrci filmu Dr. Alemán, ve čtvrtek je stan rezervován pro Christophera Lee a pátek patří setkání s nezávislým filmařem Lesem Blankem. Tak tady to fakt žije.