Kynšperk porazil Cheb

Sokolov, Cheb – V neděli se odehrály další dva zápasy soutěže neregistrovaných hokejistů o Kynšperský pohár

14.10.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Vlastimil Leška

HC Libavské Údolí B – Frenzelit 5:10 0:5, 0:4 a 5:1).

Na zimním stadionu v Sokolově nastoupily krátce po poledni týmy Frenzelitu a béčka Libavského Údolí. Frenzelit na ledě dlouho kraloval a po dvou třetinách vedl již 9:0, hráči Libavského Údolí v poslední části hry přece jen nastříleli nějaké branky a alespoň kosmeticky upravili skóre.
Branky: Sýs P. 2, Klokočník, Pisár, Sýs R. – Poutník 3, Jirota 2, Kejšar, Liebl ml., Navrátil, Paleček, Šlechta. Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni: Pisár, Sýs P. – Poutník, Jirota.

HC Cheb – HC Kynšperk 6:12 (2:3, 3:5, 1:4).

Ve druhém nedělním utkání se na zimním stadionu v Chebu střetl domácí HCH Cheb s vedoucím Kynšperkem. Když hosté vedli v 8. minutě již 3:0, zdálo se být rozhodnuto. Potom však Černík a Skočil snížili na 2:3, a bylo znovu o co hrát. Ve druhé třetině však Kynšperk znovu zvýšil na rozdíl tří branek, ale ani tentokrát Chebští nesložili zbraně a znovu dotáhli na rozdíl jediné branky. Závěr druhé třetiny a stejně tak závěrečná část hry však již byly ve znamení střeleckého koncertu Kynšperka, když se prosadili hlavně velezkušení Štefka a Gregor.

Branky: Skočil 3, Uhl 2, Černík – Štefka 7, Gregor 4, Kronika. Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni: Brauneis, Uhl – Hanzlíček, Štefka.
Rozhodčí: Čámský, Melichna. Vyloučení: 3:4.

Tabulka střelců:

22 – Štefka Pavel (KYN), 11 - Sýs Petr (LUB), 9 – Gregor Richard (KYN), Skočil Tomáš (HCH), 6 – Císler Roman (KYN), Kronika František (KYN), 5 – Sýs Radek (LUB), Tomaško (LEM), 4 – Jäger Pavel (KYN), Gajič Roman (LUB), Barteš (LEM), 3 – Šaufl Jan (FRE), 2 – Ondráček Martin (KYN), Řezníček Jan (KYN), Churaň Jan (LUB), Klokočník Petr (LUB), Černík Martin (HCH), Uhl Jan (HCH), Novák (LEM).

Kanadské bodování:

25 – Štefka Pavel (KYN), 17 – Gasparik Petr (KYN), 14 – Gregor Richard (KYN), 12 – Sýs Petr (LUB), 11 – Sýs Radek (LUB), 10 – Skočil Tomáš (HCH), Císler Roman (KYN), 8 – Kronika František (KYN), Tomaško (LEM), 7 – Jäger Pavel (KYN), 6 – Novák (LEM), 5 – Nožička Jaroslav (HCH), 4 – Gajič Roman (LUB), Barteš (LEM), Šaufl Jan (FRE), Mrva Petr (KYN), Bureš (LEM), 3 – Černík Martin (HCH), Šlechta Robert (FRE), Schimmer (LEM).

(jič, zpa)

14.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

Hoopers je určený pro psy všech ras a bez rozdílu věku.

Psi i jejich páni se dobře baví při nové hře Hoopers

Na nové kotle je k mání ještě 22 milionů korun

Jak prosté. Kdo volit chce, může

Karlovarský kraj – Pacienti v nemocnicích, senioři v Domovech důchodců, lidé, kteří mají adresu na magistrátu i vězňové, ti všichni, stejně jako ostatní voliči starší osmnácti let mohou v probíhajících volbách do Parlamentu České republiky volit.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Do boje o hlasy voličů jde v kraji 21 politických stran, hnutí a koalic

Karlovarský kraj – Možná se někomu může zdát, že volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky nejsou pro běžný život v našem regionu až tak důležité. Opak je ovšem pravdou.