Tři dny plné zážitků pro celou rodinu slibuje Pivní láznění v Mariánských Lázních. Od 17. do 19. července dorazí na Centrální parkoviště v Mariánských Lázních desítky hudebníků, ale i klaunů, šermířů, sokolníků a dalších. O hudbu se postará i kapela Žlutý pes.

Pivní láznění odstartuje v pátek 17.7. od 15 hodin. Jako první atrakce se představí hiphop tanečníci. Po rafinovaných tanečních kreacích nastoupí kapely My Music, Obelix a All Right. O půlnoci program završí ohnivá show. „Ani po ní se však nepůjde spát,“ podotýká pořadatel akce Roman Juřica. Následovat totiž bude afterparty Smash the Disco v klubu Na Rampě, kde vystoupí mimo jiné známý karlovarský DJ Akira a další DJové z Mariánských Lázní a Plzně.

Sobotní program začne už v 11:30. Šermířská vystoupení, atrakce, soutěže a exotické umělce doplní také několik kapel – Nahoře Pes, Velvet Revolver Revival, Booger, Alkaline, Babahead a především „tahák festivalu“ kapela Žlutý pes. Návštěvníci se mohou těšit především na hitovky jako „Sametová“, „Modrá je dobrá“ nebo „Náruživá“ i na novější kousky od této známé formace. Od půlnoci osvětlí nebe nad Centrálním parkovištěm záblesky ohňostroje. Po půlnoci bude opět následovat afterparty v klubu Na Rampě. Tu má pod taktovkou Dj Maniac. Příchozí se mohou těšit na svěží taneční rytmy nu-jazzu, break beatu, funku i hiphopu.

Třetí den Pivního láznění, tedy neděle, bude patřit hlavně dětem. Na dětském dnu budou nejmenší soutěžit o věcné ceny, užívat si nejrůznější atrakce jako skákací boty, vystoupení klaunů, malování na obličej… Pro rodiče bude hrát k dobré náladě Kokrhellband, Brutus a Plektrum. Program posledního dne Pivního láznění začne v 11:30 a bude pokračovat do 21 hodin.