Už v sobotu 19. února od 15 hodin se v Městském divadle Mariánské Lázně odehraje finále České republiky charitativní soutěže o nejsympatičtější maminku a dítě – Missis 2011.

Své želízko v ohni zde mají také Mariánskolázeňští. Postup do finále si ziskem titulu české zemské Missis 2011 vybojovala Markéta Pazderková z Chodové Plané. „Soutěžila jsem vlastně v domácím prostředí.

V Mariánských Lázních pracuji jako recepční v jednom hotelu a jedenáct let jsem zde žila,“ svěřila se ihned po českém finále, které se uskutečnilo také v tomto lázeňském městě. Sympatická maminka bude bojovat společně se šestiletou dcerkou Nellynkou. „Troufale se snažím pomýšlet na první trojku. Ale to by bylo až moc nádherné,“ reagovala Pazderková na dotaz Deníku týkající se ambicí před vrcholem klání.

„Hosté programu se mohou těšit kromě deseti soutěžících maminek s dětmi na další účinkující - známou operní pěvkyni, mezzosopranistku Andreu Kalivodovou, Jiřího Korna + 4 TET, zpěvačku Janu Kociánovou, Martina Maxu a moderátora Martina Dejdara,“ uvedl další z moderátorů akce Miloš Skácel. Finanční prostředky z dražby korunky a darů hostů se věnují Diecézní charitě plzeňské a Diecézní charitě ostravsko - opavské. Exkluzivním partnerem soutěže jsou Severočeské doly, a. s.