„Byla jsem moc spokojená a všude Sokolov doporučuji. Zdravé dítě, zdravá matka, skvělý personál, co víc si přát,“ usmívá se půvabná blogerka.

„Jsem původem ze Sokolova, pokud bychom měli dalšího potomka, tak budeme rodit opět doma,“ doplnila žena, která s manželem a nejdříve pouze prvorozeným synem Elliotem začala po světě cestovat před zhruba třemi lety. Letos se vypravili už ve čtyřech na další exotický výlet do Karibiku, kde „hodlají plavat s velrybami“.

Cesty hradí ze zisku z online marketingu a reklamy umístěné na sociálních sítích, kde propagují atraktivní místa a hotely, které navštíví. Majitelé jim za reklamu platí, případně nabízejí ubytování, dopravu či stravu zdarma. Jejich rodinu a životní cestu totiž sledují statisíce fanoušků.

Barbora Hasalová se narodila 25. ledna ve 12:38 rodičům Haně a Pavlovi z Plané u M. Lázní. Po příchodu na svět ve FN v Plzni vážila sestřička Kristýnky (11) a Štěpánky (9) 2940 gramů a měřila 49 centimetrů.
FOTO: Právě jsme se narodili

Levi se narodil 11.ledna 2019 a je velice neposedný a aktivní. „Teprve až s jeho příchodem jsem pochopila větu, že děti se nemají porovnávat. Elliot je modrooký blonďák, kliďas a lehký flegmatik. Levi je hnědooký, hnědovlasý divoch, který od šesti měsíců chodí kolem nábytku, od deseti začal trénovat první krůčky a teď v roce je k nezastavení,“ popisuje.

Šiklovi, kteří jsou známí pod značkou the SIKLS, začali cestovat v září 2017, když bylo jejich prvorozenému Elliotovi jeden a půl roku. Oba byli tehdy velice zaměstnaní, rozhodli se ale změnit svůj život. Ukončili veškeré pracovní aktivity a vyrazili na cestu kolem světa. Od té doby procestovali řadu exotických destinací, jako jsou Filipíny, Havaj či Kajmanské ostrovy. Nebojí se vypravit za dobrodružstvím ani do zemí jako Vietnam, Namibie, Botswana, Aljaška, Mexiko či Kambodža. „Cestování snáší obě děti naštěstí skvěle. Kdyby tomu tak nebylo, náš život bychom tomu přizpůsobili a žili jinak. Není důležité, jestli jedete vlakem na Vysočinu nebo letadlem na druhý konec světa. Děti nevnímají danou vzdálenost, každý nový podnět a změna jim rozšiřují obzory, ale vaše blízkost jim dává pocit bezpečí,“ uzavírá Kamila.

V loňském roce byl podle mluvčí nemocnice Markéty Singerové v porodnici babyboom, narodilo se tam rekordní množství miminek. Přesně 809, což je nejvíc za minimálně posledních 20 let.