21. ročník republikové soutěže Missis odstartuje už v sobotu 19. října v Městském divadle Mariánské Lázně. Finále Čech Missis 2014 se zde odehraje od 15 hodin. Na pódiu hosté budou moci obdivovat moderátory Miloše Skácela a Davida Petříka, k dobré pohodě zazpívají Maxim Turbulenc a Vlasta Korec.

Hlavními protagonisty klání, jehož exkluzivním partnerem je akciová společnost Severočeské doly, jsou však soutěžící maminky a jejich děti. Organizátoři do publika pozvali i ratolesti z dětského domova (DD) z Mariánských Lázní a Tachova. Odpoledne zahájí místostarosta Mariánských Lázní Petr Horký.

Finanční prostředky získané z darů přítomných hostů budou věnovány Mons. Františku Radkovskému, biskupu plzeňskému, ve prospěch potřebných dětí. Stejně tak obdrží finanční prostředky DD Mariánské Lázně a Tachov. Na snímku jsou zástupce ředitele strategie a komunikace akciové společnosti Severočeské doly Ing. Rudolf Kozák (vlevo) a moderátor Miloš Skácel s Lukášem Jansou z Chodova u Karlových Varů, který se svěřil, že se do Mariánských Lázní už moc těší.