Ty už potřetí získaly titul Město pro byznys Karlovarského kraje. Podle mariánskolázeňské radnice je toto ocenění důkazem, že lázně nejsou mrtvým městem a že se v nich podnikání daří.

„Stejně jako v roce 2010 a 2011, i letos v ceně týdeníku Ekonom město skončilo na prvním místě," uvedl tiskový mluvčí mariánskolázeňské radnice Roman Kořán. Mariánské Lázně získaly ocenění také v kategorii ´Vytváření podmínek pro podnikavé občany´. „Z toho vyplývá, že v Mariánských Lázních je nejvíce podnikajících fyzických osob," řekl Kořán. Poprvé vyhlásili organizátoři soutěže kategorii ´Město a podnikatelé na jedné lodi´, kdy město nominuje firmu, která s ním příkladně spolupracuje v nejrůznějších oblastech rozvoje. „Mariánské Lázně navrhly společnost Ambassador Group. Ta vyhrála a ocenění získala za příkladnou péči o veřejnou zeleň, rekreační a sportovní areály nebo komunikace," přiblížil mluvčí.

„Našemu městu toto ocenění přeji," řekl Jaroslav Hájek z Mariánských Lázní. „Jsem rád, že se tady byznysu daří. Derou se mi na jazyk otázky, co z toho budou mít občané? Jak to ovlivní život tady? Čím firmy přispějí ke zkvalitnění života u nás? "