„Jde to poměrně dobře, za poslední dny se udělal velký kus práce, takže věříme, že stihneme otevřít v termínu. Stále hledáme zaměstnance. Už máme několik nových, kteří se chodí zaučovat do Karlových Varů, nicméně stále máme otevřené nábory. Je to velká příležitost pro každého, kdo by měl zájem se zapojit,“ sděluje supervizor Martin Kozma.

„Lidé nás najdou na webových stránkách Mcdonald.cz, jsme také hodně aktivní na sociálních sítích, a to zejména na facebooku, takže pokud si vyhledáte McDonald´s Karlovy Vary lomeno Cheb, tak určitě najdete naše pracovní nabídky a informace o tom, kdy bychom měli otvírat, zkrátka vše podstatné o nás,“ pokračuje.

Kateřina Butaki.
KOMENTÁŘ: V nouzi pomáhá potravinová banka

Firma hledá zaměstnance pro kuchyň, úklid a podobně. "Hledáme také lidi na McCafe, myslím tím přípravu kávy a také ty, kteří by do budoucna mohli jít do managementu restaurace,“ říká supervizor Kozma.

Zájem o McDonald´s je na Chebsku velký. „Co jsme zjistili, tak okolí se tady na otevření nové pobočky těší, takže my se na to samozřejmě maximálně připravujeme, abychom nezklamali a těšíme se také. Cheb si to zaslouží, takže věříme, že budou jak naši klienti, tak i zaměstnanci spokojení,“ dodává.