Rádi bychom vám představili akci, kterou pořádá Školní parlament ISŠ Cheb. Jde již o druhý ročník soutěže MR. and Miss Integrovka. Pořadatelé se i letos snažili získat co nejvíce kandidátů. I když už dobře víme, ne každý má odvahu vystupovat na veřejnosti. Finále se bude konat v TJ Lokomotiva Cheb.

Do soutěže se přihlásilo 28 účastníků – 13 dívek a 15 chlapců.

Formou hlasování na internetových stránkách, které již proběhlo, se počet soutěžících omezil na 19 kandidátů. Od minulého týdne mohou studenti vídat fotografie svých favoritů na všech budovách ISŠ. Celá akce bude probíhat ve třech kolech:

V prvním kole mohli studenti školy hlasovat do 6. ledna na webu školního parlamentu. Výsledek je jednoznačný – 10 dívek a 10 chlapců s nejvyšším počtem bodů postupuje do druhého kola.

V dalším kole byly zveřejněny fotografie semifinalistů na nástěnkách školních budov. Fotografie si budou moci žáci prohlédnout během ledna až do 10. února. Poté si formou manuálního hlasování zvolí 6 dívek a 6 chlapců, kteří se zúčastní velkého finále.

Velké finále se bude konat, jak již bylo řečeno, v hale TJ Lokomotiva Cheb, dne 23. března od 9 hodin. Volbu miss bude moderovat Jan Hamar se svou moderátorskou partnerkou. K dispozici budou tři hlasovací boxy, protože zájem o hlasování je vždy veliký, stejně jako naše škola.

Takže, budou-li zvoleni kandidáti do velkého finále, je už jen třeba se těšit na skvělou zábavu a podporu od našich spolužáků. Věříme, že žáci vytvoří takovou atmosféru, aby soutěžící cítili podporu svých sympatizantů a nebáli se projevit na veřejnosti.

Doufáme, že se akce zúčastní co nejvíce žáků, ale i učitelů. Na setkání s nimi všemi se těší Školní parlament ISŠ Cheb.

isš