„Slavnostní otevření proběhne 21. května s tím, že od osmi do dvaceti hodin bude otevírací doba. Jedná se o hobby market, ale určitě rozšiřujeme sortiment, od ostatních Baumaxů se nelišíme,“ sděluje provozní ředitelka společnosti pro celou Českou republiku, která nechce uvádět své jméno.

Další nejbližší Baumax je v Karlových Varech. „Tam jsou hobby markety s odděleními jako zahrada, nářadí, obklady, dveře a poté máme i Baumax s pracovním názvem Karlovy Vary 2. Ten je o 700 metrů opodál, a tam je nábytek, elektro, domácí potřeby a koberce a podobně,“ pokračuje.

Město Aš před sto lety na obrazu ašského výtvarníka Vladimíra Kalouše.
Už brzy bude znát Aš své osobnosti, do konce července hlasuje i veřejnost

Baumax v Chebu je velký zhruba 9000 m2. „Na naše zákazníky se už nyní moc těšíme, přeci pro ně to děláme a budeme moc rádi, když se jim u nás bude líbit,“ usmívá se.

Na nový Baumax se těší i Lenka Novotná z Chebu. „Do poslední chvíle jsem nevěděla, co tady vlastně místo bývalého Albertu bude, ale když jsem začala vidět auta a cedule s nápisem Baumax, tak jsem byla ráda, protože v Baumaxu vždy najdu to, co potřebuji a nyní už nebudu muset dojíždět do Karlových Varů," říká.

Nových zaměstnanců je 45 a mají plné ruce práce. „Vše se snažíme dělat na maximum, a tak je to i s přípravami. I naši zaměstnanci se těší na ostrý provoz. Rozhodně chceme ukázat, že svou práci tady odvádíme dobře, a že to zkrátka umíme,“ uzavírá provozní ředitelka.

Ilustrační foto.
Senior taxi v Chebu zdraží, město na služby přispěje