Vánoční trhy v Mariánských Lázní se letos poprvé za čtyři roky uskuteční za přispění místní radnice a několika místních hotelů a firem. „Podařilo se nám vybrat nemalou částku a díky tomu nabízíme letos bohatý doprovodný program, Markéra Monsportová z pořadatelské společnosti.

„Návštěvníci trhu budou mít možnost si přímo na kolonádě i zabruslit na umělé ploše Interice, vyrobit si vánoční dekorace, nakoupit dárky a ochutnat různé speciality,“ vysvětlila. „Stejně jako v uplynulých letech, i tentokrát se může každý zapojit do slosování o zahraniční zájezd.“ Pestrý doprovodný program se bude letos odehrávat na na krytém pódiu.

„Celé páteční odpoledne,
5. prosince, bude probíhat Čertovský rej, různé soutěže a Mikulášská nadílka. Chtěli bychom také vyhodnotit nejlepší masku čerta, Mikuláše a Anděla.“

A v sobotu vystoupí mimo jiné kupříkladu mariánskolázeňský Pele-Mele Quintet, pražská vokální skupina Yellow
Sisters a k vidění bude také ohnivá show Palitchi.

„V neděli se lidé mohou podívat na exhibici Krasobruslařského oddílu TJ Stadion,“ dodala Monsportová. V pátek bude také v Mariánských Lázních jezdit zdarma na trase číslo sedm Mikulášský autobus, a to od 13 do 18 hodin.

Program: (změny v programu jsou vyhrazeny)


Pátek 5.12. Divadlení soubor Sempler Salve (účinkují herci ze Západočeského divadla v Chebu) 14.00 - 18.00
Ćertovský rej - ukázky ze známých pohádek, písničky,soutěže, Mikulášská nadílka
Ćertovské disco, soutěž o nejlepší masku čerta, Mikuláše a anděla
Slavnostní zahájení trhu, rozsvícení vánočního stromu 17.00
Źesťový soubor - slavnostní fanfáry

Sobota 6.12. Vánoční pohádka ze zahrádky - divadlo KAPSA, Andělská Hora 10.30 - 11.30
Źesťový soubor 11.30 ,12.30, 13.30,14.30
Dechový orchestr mladých, ZUŠ F. Chopina 12.00
Pěvecký soubor ZUŠ M. Lázně, vánoční koledy 13.00
Folkl. soubor Marjánek, Źivý Betlém 14.00
Pele- Mele Quintet 15.30
Yellow Sisters a Palitchi (vokální skupina a fireshow) 16.30


Neděle 7.12.
Pouliční divadlo Viktora Braunteitera 10:30,12:30,13:30
Dětský pěvecký sbor Skřivánci z Jihu 11:00
Źesťový soubor ZUŠ, Teplá 12.00,13.00
Smíšený pěvecký sbor Fontána 14:00
Program + Exhibice na umělém ledě, Krasobruslařský oddíl TJ Stadion 15.00
Slosování zájezdu 16.00

Bohatý doprovodný program:
Umělá ledová plocha Interice + půjčovna bruslí
Kolotoč
Kryté pódium
Dílna - vánoční dekorace, ukázka řemesel

toto vše zdarma!!!!