Důrazná a kolektivní hra v rámci pravidel tak slavila úspěch i nad soupeřem, který hrál velmi tvrdě a mnohdy až za hranicí pravidel platících pro tuto věkovou kategorii. Je třeba ocenit tento úspěch, který je především vítězstvím dobrého kolektivu hráčů, jimž kryl záda výborně chytající brankář.
Starší žáci měli v podobě svých vrstevníků z Rakovníka nesmírně kvalitního soupeře, který od samotného začátku nenechal nikoho na pochybách, že je doma a body rozdávat nehodlá.

V trochu jiné situaci se ocitla 4. třída „B“ v Plzni, kam přijela jako tým, který v minulém společném utkání bral body. O tom, že se nevyplácí soupeře podceňovat, se však záhy Mariánskolázeňští přesvědčili. Indiáni, kteří ani tentokrát nepodávali dobrý výkon, tahali od začátku utkání za delší konec a hostům se nedařilo vůbec nic. Snad bude prohra dostatečným varováním a kluci se opět zvednou a budou podávat výkony, na které jsou jejich příznivci u nich zvyklí.

V posledním sobotním utkání hostili muži tým HC Vřesová a v ne příliš pohledném, ale velmi slušně hraném utkání, podlehli po gólové smršti v úvodu třetí třetiny 1:7 (o utkání píšeme na jiném místě dnešní sportovní strany – pozn. red.).

Nedělní ráno si v M. Lázních rezervovali k utkání s HC Rokycany hráči 4. třídy „A“ a začali velmi dobře. V čase jedna minuta a třináct sekund již vedli 2 : 0 a zdálo se, že vše bude probíhat v režii domácích. Tak také bylo, ale pouze do úvodu třetí třetiny. Zde nastal obrat, nad kterým zůstává rozum stát a na konci utkání byli domácí rádi za remízu 6 : 6. To v podvečer nastoupili mladší žáci „B“ v Tachově proti HC Cheb, aby svedli přímou bitvu o průběžné první místo v tabulce.

Hned od prvních minut bylo jasné, že půjde o nelehký boj. Domácí začali lépe, když se v šesté minutě trefil přesnou střelou Ďugel. Chebští ale srovnali stav a přidali do konce první třetiny ještě jeden gól. Druhá část hry začala v rychlém tempu a tentokráte skórovali jako první Chebští a odskočili tak na rozdíl dvou branek. V čase 31:40 ale mířil přesně domácí Fišer, k němuž se následně přidali Blábol, Šmejkal a Klejna, aby tak otočili stav utkání na 5:3. Ve třetí třetině přidal Fišer ještě tři branky a mohlo se začít slavit.

Výsledky

HC Tachov-Mar. Lázně

Mladší žáci A
HC Rakovník – HC Tachov-M. Lázně 0 : 6 (0:1; 0:3; 0:2)
Branky: Jirků 2, Vašíček 2, Holub, Zavřel.

Starší žáci
HC Rakovník – HC Tachov-M. Lázně 10 : 1 (6:0; 1:1; 3:0)
Branku vstřelil Pěnkava

4. třída B
HC Plzeň – HC Tachov-M. Lázně 6 : 2 ( 2:1; 2:1; 2:0)
Obě branky vstřelil Černý.

Muži
HC M. Lázně.cz – HC Vřesová – 1 : 7 (1:2; 0:1; 0:4)
Branku vstřelil Špírek

4. třída „A
HC Tachov-M. Lázně – HC Rokycany – 6 : 6 (3:0; 2:1; 1:5)
Branky: Holub 2, Strnad, Křemen, Bělohlávek, Dobešek.

Mladší žáci B
HC Tachov-M. Lázně – HC Cheb – 8 : 4 (1:2; 4:1; 3:1)
Branky: Fišer 4, Ďugel, Blábol, Šmejkal, Klejna.

(rošp)