Výstava starých vánočních ozdob, rodinných fotografií a betlémů v muzeu ve Třech Sekerách vyrazí dech všem návštěvníkům. Bude doprovázet druhý adventní víkend a poskytne lidem rozptýlení, které v této hektické době potřebují. Veškeré výstavní kousky pocházejí přímo od obyvatel ze Tří Seker a blízkého okolí.

„Adventní akce pořádáme každý rok,“ řekla starostka Tří Seker Dagmar Strnadová. „Na živý betlém se přišlo podívat více než dvě stě lidí. Myslím si, že by i o tuto výstavu mohl být poměrně velký zájem, alespoň u místních,“ dodala na závěr.

Výstava, která se uskuteční 5. a 6. prosince vždy od 15 do 18 hodin, bude volně přístupná všem zájemcům. Minulý týden mohli návštěvníci vidět takzvaný živý betlém, o který se postaraly děti z mateřské a základní školy ve Třech Sekerách.

„Já myslím, že je jedině dobře, když obec dělá něco pro své obyvatele,“ sdělila Romana Pechová z Krásného. „A když se do toho zapojí i samotní obyvatelé tím, že poskytnou třeba předměty k výstavě, tak to alespoň značí jejich zájem na tom, co se v jejich obci děje.“