Myslivci nejen na Chebsku bijí na poplach. Neustále se setkávají s tím, že jim někdo ničí posedy a krmelce. Častokrát v roce tak musejí vyndat z kapsy na opravu posedů další peníze.
Podle pracovníků českomoravského mysliveckého spolku v Chebu za některé pioničené posedy ani mladí nemohou. Prý i dospělí ze závisti rozbijí krmelce a podobně.

„Je to pěknáostuda,“ řekla Alice Dvořáková z Chebu. „Dříve byl posed chloubou myslivců. Dneska na něj lezou mladí a ničí ho. Nevím proč jim za to nedají pořádnou pokutu,“ dodala.
„Za mého mládí stálo posedů po lese hned několik,“ uvedl Karel Černý z Chebu. Dnes už je myslivci staví jen na místech, kde na ně děti nemohou. Několikrát jsem děti viděl, jak lezou po krmelci,“ dodal.
Někteří lidé byli i dosti překvapení, z toho co v lese viděli.
„V létě chodím často na houby a jednou se mi stalo, že v krmelci ležel opilý muž, což mě dost zarazilo,“ uvedl Jiří Svěcený z Chebu. „Pak nemají být ty krmelce rozbité.

Na skvělé zážitky ze stavění posedů vzpomíná seniorka Libuše Mrázková z Chebu.
„Můj tatínek byl myslivec a vím, že postavit pořádný a statný posed trvalo i několik hodin,“ uvedla. „Nerozumím tedy těm, kteří celou tuhle práci zničí. Těm, kdo krmelce a posedy poničí bych dala nářadí a materiál, aby ho postavili znovu. Snad by se pak nad sebou zamysleli,“ dodala.