Vánoční trhy v Chebu potrvají ještě osm dní a nabídnou pestrý program. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení řady známých tváří, zábava čeká i na ty nejmenší.

V sobotu od 17.25 do 17.55 hodin vystoupí zpěvačka Debbi, v neděli ve stejný čas Petra Janů. Program je připravený i na Štědrý den, během kterého budou stánky otevřené od 11 do 14 hodin, ledová plocha bude přístupná od 11 do 23 hodin a ve 22 hodin se stánky s občerstvením na hodinu otevřou. První svátek vánoční pak vystoupí Josef Dušek, o den později David Deyl.

„Prodejní stánky s vánočním zbožím a občerstvením na tržišti jsou otevřeny každý den od 11 do 20 hodin," uvedla mluvčí chebského městského úřadu Simona Liptáková.

Stejně jako v loňském roce i letos mohou Chebané a návštěvníci města přijít na náměstí a zúčastnit se tu i vánočních soutěží na ledě. Na nejlepší a nejšikovnější opět čeká ocenění. Těm, kteří si nepřinesou brusle vlastní, je lze na místě zapůjčit. Pro školy je kluziště přístupné v pracovních dnech od 9:30 do 11 hodin.

„Děti mají možnost vyzkoušet si tradiční řemesla například ražení mincí, výrobu svíček, pečení cukroví a mnohá další," doplnila mluvčí. Výtvory si mohou odnést domů, nebo je vystavit ve výloze Ježíškovy dílny. Nejlepší práce se oceňují. Ježíškova dílna je otevřena ve všední dny od 10 do 12 hodin jen pro školy a od 16 do 19 hodin pro veřejnost, o víkendu je zájemcům k dispozici od 16 do 19 hodin. Nachází se ve Špalíčku, v části mezi tamní restaurací a cukrárnou.