VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Na některé žáky a studenty čekají nově opravené školy

Cheb -Například na Integrované střední škole v Chebu by měly práce skončit na konci října

31.8.2011
SDÍLEJ:

OPRAVA BUDOVY CHEBSKÉ INTEGROVANÉ střední školy potrvá do konce měsíce října. Buduje se tu zejména zateplení budovy a došlo k výměně oken. Foto: Deník: Jan Buriánek

Po dvou měsících se vracejí žáci a studenti do škol. To ale rozhodně neznamená, že by o prázdninách na lavice jen padal prach. Mnohde byl totiž větší ruch než ve zbytku roku.

Okna se měnila na chebské 4. základní škole v Hradební ulici. Stejně tak tomu bylo na 6. základní škole v ulici Obětí nacismu. „Akce se týká dvou pater za 830 tisíc korun,“ sdělila mluvčí chebského městského úřadu Martina Kuželová. Na škole 'u bazénu' se pracovalo také na odstranění havarijního stavu podhledu při vstupu do šaten u tělocvičny. Tyto práce si vyžádaly 150 tisíc korun.

Ještě v říjnu by se mělo pracovat na chebské Integrované střední škole v Chebu. „V průběhu letních prázdnin byla vydána investice v budově Obrněné brigády 6, kde probíhá zateplení v hodnotě asi 8,3 milionů korun,“ sdělila mluvčí Krajského úřadu Karlovarského kraje Jana Pavlíková.
„Celá zakázka má být provedena do konce října 2011. Současně se koná příprava budoucích investičních akcí. Investorem všech projektů je Karlovarský kraj,“ uvedla.

Přes prázdniny se pracovalo také v chebských mateřinkách. V areálu mateřské školy v ulici 26. dubna tu byla na léto naplánovaná porevizní oprava elektroinstalace dvou pavilonů za 545 tisíc korun.

Kromě toho se opravily dva malé nákladní výtahy na dopravu jídel. V mateřské škole v ulici Osvobození byla na léto naplánovaná rekonstrukce spojovací chodby za 1,535 milionu korun.


Autor: Václava Simeonová

31.8.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vánoční trhy v Chebu mají stále, co nabídnout.
6

Největší vánoční trhy v kraji stále mají co nabídnout, zajímavý program

JEDNÍM z česko- německých projektů je také obnovení tratě  z Aše do Selbu.

Týdny přátelství budou ve znamení festivalů

Podívejte se: zde všude dnes večer společně zazpíváme koledy

Západní Čechy – Tradice se díky Deníku rozšířila na 600 míst v celé republice.

Švagři ovládli českou slamovou scénu

Sokolov – V pražské MeetFactory se uskutečnilo finále Mistrovství ČR ve slam poetry (specifický styl básnického přednesu, jehož podoba není přesně ukotvena jasnými pravidly, v principu ale platí, že přednes musí být natolik sugestivní, jímavý či zábavný, aby dosáhl největšího ohlasu v publiku).

Varský sbor zpíval dárcům krve

Karlovy Vary - Dárci krve měli odběry veselejší. 

Napadli ho policisté. Mluvil s médii, tak nesmí do spisu

Karlovy Vary, Plzeň – Žádným trestem, ale stížností na Generální inspekci bezpečnostních sborů (GIBS) v Plzni zatím pokračuje tříměsíční vyšetřování dvou policistů, kteří v Plzni koncem září brutálně napadli řidiče z Karlových Varů a bez toho, aniž by se legitimovali policejními odznaky jej častovali vulgárními nadávkami a mířili na něj pistolí.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT