S předplatiteli Pardubického deníku Evou a Ladislavem Pleskotovými jsme se sešli na terase hotelu Komorní hůrka v Komorním Dvoře u Františkových Lázní. Milý manželský pár měl přesně naplánováno, kam vyrazí. Jak se ale oba shodli, kdyby měli stihnout všechno, co chtějí vidět, nestačil by jim na to týden.

I počasí jim přálo, ačkoliv ještě den před tím, vlastně v době jejich příjezdu, ještě pršelo. „My si umíme vybrat,“ smál se Ladislav Pleskot.

Na Chebsku už byli předloni, ale tehdy neviděli všechno, co by si přáli. Když jsme se sešli opět po náročném dni, byli plní dojmů.

Cestování je naším koníčkem

Eva Pleskotová popisuje zážitky z cesty takto: „Děkujeme za krásný víkend, který jsme díky Deníku mohli strávit v hotelu Komorní hůrka. Tento dárek jsme dostali za pravidelné odebírání Pardubického deníku. Cestování je naším největším koníčkem, takže nic lepšího jsme si nemohli přát. Jako obyvatelé východu naší republiky jsme se velmi rádi vypravili objevovat zajímavá místa západních Čech. Vypravili jsme se v pátek ráno, a přes téměř katastrofickou předpověď, nám počasí docela přálo.

Dech se nám tajil úžasem

Poprvé jsme zastavili v zámku v Bečově nad Teplou, kde se nám téměř tajil dech úžasem nad relikviářem svatého Maura. prohlédli jsme si Kynžvart, rašeliniště v Kladské, Chebský hrad a chebské náměstí. Ubytování v hotelu nemělo chybu. Pokoj byl útulný, personál přívětivý a jídlo chutné. Úplně nejvíc nás ale nadchlo zdejší wellnes centrum s bazénem, vířivkou a třemi různými saunami. I v sobotu jsme za slunečného počasí vyjeli za dalšími zážitky. Lázeňský trojúhelník jsme už znali, raději jsme se vypravili do méně obvyklých lokalit.

Užívali jsme si relax v hotelu

Navštívili jsme Motýlí dům, vyvěrající prameny a bublající bahna na SOOSu, Aš jsme si prohlédli z ptačí perspektivy rozhledny Háj a prošli jsme se po západočeské Americe. Poté jsme se ještě zastavili na hradě Seeberg a v kostele svatého Wolfganga a už jsme spěchali užít si koupání a relax v našem hotelu. Takový víkend bychom přáli i ostatním věrným čtenářům Deníku.“