Cheb - Vážnější dopravní nehoda, která si vyžádala středně těžké a dvě lehčí zranění, se stala na Pražské ulici v Chebu.

Dopravní nehoda se udála na výjezdu z Chebu. „Osmačtyřicetiletý řidič osobního automobilu Škoda Fabia jel po vedlejší ulici Ke Hřbitovu,” uvedla mluvčí Policie České republiky Martina Hrušková. „Při odbočování vlevo na ulici Pražská nedal přednost osobnímu motorovému vozidlu Škoda Felicie, které jelo směrem na Sokolov. Při střetu obou vozidel utrpěla šestačtyřicetiletá řidička Felicie těžké zranění. „Řidič Škody Fabia utrpěl také zranění,” řekla Hrušková s tím, že policisté na místě provedli u obou řidičů dechovou zkoušku. „Alkohol byl na místě vyloučen.”

Policejní komisař ve věci zahájil úkony trestního řízení pro podezření z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. „Případem se dále zabýváme,” dodala Hrušková. Celková škoda je 163 tisíc korun. „Na místě jsme ošetřili tři osoby,” uvedl tiskový mluvčí záchranné služby Lukáš Hutta. „Žena utrpěla středně těžké zranění jako odřeniny, tržné rány a otřes mozku,” uvedl Hutta s tím, že další dva účastníci měli jen lehká poranění. „Všechny tři jsme převezli na chirurgické oddělení,” dodal Hutta.

„Poslední dobou se snad každý den na Chebsku stane nějaká nehoda,” kroutil hlavou Václav Hladký z Chebu. „A to ještě nezačalo pořádně mrznout a sníh ještě nenapadl. Co se bude dít potom, si ani nechci představit. Dokud to odnášejí jen plechy, tak to ještě jde.”