Benefiční golfový turnaj s názvem Legendy na greenu měl v sobotu větší rozměr než sportovní. Výtěžek poputuje na charitu. Hráči začali míče odpalovat po půl dvanácté a na greenu se postupně objevily legendy sportu. Dobrou věc totiž podpořili známá jména českého vrcholového sportu jako oštěpař Jan Železný, fotbalisté Ivan Hašek a Ladislav Vízek, hokejista Martin Růžička, a krom řady dalších i Slavomír Lener, trenér českého hokeje.

"Jsem nadšený z toho, jak rádi se sportovci a osobnosti z oblasti kultury a zábavy zúčastňují charitativních akcí. Jsou hraví, soutěživí, a navíc pomáhají dobré věci. Je to charita a pomoc nemocným, oslabeným či postiženým na straně jedné, ale také dopomoc k excelenci talentům ve sportu a umění na straně druhé. Díky štědré podpoře sponzorů a dárců jsme každou takovou akcí zase o krok dále,“ uvedl k Legendám na greenu. Slavomír Lener.

Argentinské tango tančili při galavečeru v Mariánských Lázních
PODÍVEJTE SE: Argentinské tango tančili při galavečeru v Mariánských Lázních

Na turnaji se podařilo vybrat celkem přes sto padesát tisíc korun, které poputují na dobrou věc, jednak pro nadaci Jakuba Voráčka a také pro Českou filharmonii.