Lidé se setkávají s problémy, pokud programy nechytají přes satelit či kabelovou televizi. Přes obyčejný set-top-box se tak diváci na kanál Primy nepodívají a rádio si nepustí. Záleží hlavně na terénu.

„Sledovala jsem na Prima Love mnoho pořadů, ale poté, co jsem odjela na svou chatu, kterou mám u Pomezí, jsem o tyto pořady přišla. Stanice mi tady nefunguje, i když jsem kanály prohledala znovu," řekla Marie Strouhalová z Chebu. „Už jsem se s tím smířila, že na dva měsíce o tyto pořady přijdu, protože chci prázdniny strávit na chatě," doplnila. Problémem je zřejmě to, že se Multiplex 3 (MUX3), což je balíček programů, kde se nachází i Prima Love, nevysílá z chebské televizní věže Zelená hora. „MUX3 je vybudován na základě 17 základních vysílačů, to znamená, že nejzápadnější část České republiky je zásobována signálem z vysílače Krašov," uvedl mluvčí Českých Radiokomunikací Kamil Chalupa.

„Jednotlivými provozovateli vysílání využívajícími MUX3 nebylo požadováno dokrytí této části republiky na stejnou úroveň, jaká je použita v síti MUX2 či MUX1. V praxi to znamená, že pro Chebsko není použit k dokrytí vysílač Zelená hora či Klínovec. „Proto může v některých místech, zejména za terénními překážkami, dojít k absenci signálu sítě MUX3," upřesnil mluvčí Chalupa. Lidé si tak k zajištění optimálního příjmu musejí pořídit lepší anténu anebo satelit.