Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nový vůz potěšil klienty Domu na půl cesty v Nebanicích

Nebanice - „Auto je prostorné a můžeme v něm převážet nejen klienty, ale také materiál, proviant nebo zboží, které nabízíme při různých prodejních akcích," radoval se Ondřej Žák.

8.9.2013
SDÍLEJ:

KŘEST VOZU Renault Kangoo. Vedoucí Domu na půl cesty v Nebanicích Ondřej Žák (na snímku) poléval kapotu nového vozidla nealkoholickým nápojem. Foto: archiv Domu na půl cesty

Slavnostní okamžiky plné dojetí a radosti prožili klienti Domu na půl cesty v Nebanicích. Zcela nový automobil značky Renault Kangoo totiž převzala do užívání obecně prospěšná společnost Pomoc v nouzi. Vozidlo má od reklamní agentury zapůjčené na šest let za jednu korunu ročně. A automobil bude sloužit přednostně právě pro potřeby Domu na půl cesty a usnadní cestování po regionu.

„Vozidlo poslouží pro přepravu našich klientů. A to v případech, kdy se potřebují dostat k lékaři, na úřady nebo na sociálně terapeutickou činnost v Kynšperku nad Ohří. Jsme proto velice rádi, že nám ho firma Kompakt zapůjčila," uvedl Robert Pisár, ředitel Pomoci v nouzi. „Je vhodné připomenout, že je to již druhý automobil, který jsme od agentury dostali do pronájmu. Ten předchozí jsme získali na podzim roku 2011," doplnil Pisár.

Pro Dům na půl cesty je Renault Kangoo ideálním vozidlem. „Je prostorný a můžeme v něm převážet nejen klienty, ale také materiál, proviant nebo zboží, které nabízíme při různých prodejních akcích," popsal další využití nového vozidla Ondřej Žák, vedoucí Domu na půl cesty v Nebanicích.

„Doufáme, že jsme vám tímto pomohli a automobil dobře poslouží vaší práci," řekl při slavnostním předání vozidla Pavel Černý, ředitel společnosti Kompakt pobočka západní Čechy.

Dům na půl cesty v Nebanicích je primárně určen pro klientelu z okresu Cheb a Karlovarského kraje, nicméně při volné kapacitě svoje služby poskytuje bez ohledu na místo trvalého bydliště klienta. Do Domu na půl cesty v Nebanicích přicházejí klienti, kteří vzhledem ke své minulosti potřebují pozvolný přechod z režimového zařízení k neústavnímu poskytování služby. Obecně prospěšná společnost Pomoc v nouzi provozuje zařízení v Kynšperku nad Ohří a v Nebanicích. V současné době pomáhá v Nebanicích čtyřem dospělým osobám a v Kynšperku devíti dospělým a pěti dětem. „Renault se nám moc líbí. Také já jeho služeb rád využiji při převozu na terapii z Nebanic do Kynšperka," pochvaloval klient Miroslav nový vůz i za ostatní.

Autor: Vladimír Kučera

8.9.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Záběr z kamery vozidla

Tasili zbraň. A tajní policisté jsou teď proto trestně stíhaní

Karlovarský pilot Petr Kopfstein z Team Spielberg skončil v celkovém pořadí Red Bull Air race Masters Class na pátém místě.

Red Bull Air Race: Karlovarský pilot Kopfstein v Masters Class v TOP5

Vzácné poklady na vlastní oči

Zámek Kynžvart - Honosnou šavli knížete Metternicha, rozsáhlou numismatickou sbírku, kroniku města Chebu a mnoho dalších vzácných pokladů mohou vidět návštěvníci zámku Kynžvart.

Svátek oslaví koncertem

Cheb - Vedení města Chebu chystá koncert k 99. výročí vzniku samostatného československého státu. Slavnostní koncert se uskuteční v sobotu 28. října od 19 hodin v Západočeském divadle v Chebu.

Policisté zachránili život mladé dívce

Mariánské Lázně – Čest mottu pomáhat a chránit udělali policisté Jakub Mareš a Vojtěch Procházka. Ti zachránili život třináctileté dívce.

Naši prvňáci už ve středu v Chebském deníku, představíme prvňáčky ZŠ Hazlov

Chebsko - Ve středu 18. října najdete v Chebském deníku prvňáky – ZŠ Hazlov.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení