Důvod k radosti mají obyvatelé bydlící v klimentovské ulici K Riviéře ve Velké Hleďsebi. Po dvanácti letech se konečně dočkají opravené komunikace.

„V současné době jdeme s rekonstrukcí silnice do finále,“ informoval starosta Velké Hleďsebe Vítězslav Padevět. Občané na opravu čekali dlouhých dvanáct let.
„Celá ta léta byla v neuspokojivém stavu,“ řekla jedna z obyvatelek.

„Po posledních výkopových pracích byla komunikace provizorně zpevněna a po několika týdnech se nacházela opět v katastrofálním stavu. Na vozovce byly opakovaně díry naplněné vodou a bahnem,“ uvedla. „Jsme šťastni, že už se konečně začalo něco dělat,“ přidal se soused.

„Je pravdou, že se dvanáct let jen slibovalo,“ potvrdil starosta. „Během čtrnácti dní by měly hlavní opravy finišovat. Kompletně bude všechno hotové, předpokládáme, že v září,“ sdělil.

„Chce se mi křičet radostí,“ řekl František z Velké Hleďsebe. „Když jsem zaslechl, že bude rekonstrukce pokračovat, nevěřil jsem tomu. Čekal jsem, že to zase utichne. Naštěstí jsem se spletl. Jsem opravdu moc rád, že se konečně začalo něco dít a voda z kaluží při průjezdu aut přestane stříkat na fasády domů a na kolemjdoucí.“