Na symbolické předání štafety v prestižním republikovém klání ´Manažer roku´ se už připravuje dr. Olga Kupec, jednatelka a majitelka hazlovské firmy Abydos. Vyrazila na slavnost na pražský Žofín, kde Česká manažerská asociace už dnes (24. dubna) vyhlásí vítěze 21. ročníku této prestižní ceny. A právě zde skončí roční pomyslné ´panování´ manažerky z Chebska.

Olga Kupec se už dříve vyjádřila, že nejpádnějším důvodem, proč přijala nominaci, byla možnost se v prestižní soutěži porovnat s nejlepšími a osobně se s nimi setkat. „Soutěž svými sofistikovanými pravidly vybírá skutečné manažerské osobnosti, které tak přispívají k pozitivnímu vnímání manažerské profese u veřejnosti," uvedla. A jak se ohlíží za rokem ´manažerského panování´? „Měla jsem díky tomuto úspěchu šanci setkat se s mnoha zajímavými lidmi a v podstatě jsem tak svým způsobem dostala více prostoru ovlivnit dění kolem sebe. Svému nástupci pak přeji, aby si ocenění patřičně užil a samozřejmě i mnoho úspěchů v dalším podnikání a osobním životě," usmívala se Olga Kupec.

Pro letošní ročník se vyhlašovatelé rozhodli uspořádat panelovou diskuzi na téma ´Vládní prohlášení versus konkurenceschopnost ČR´. „K diskuzi jsou na Žofín pozváni zástupci vlády," upřesnil Ing. Pavel Kafka, prezident České manažerské asociace. „Samotné vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční v tradičním slavnostním duchu a po něm již bude probíhat vzájemná komunikace za hudebního povzbuzení kvarteta Jana Smignatora. K doprovodnému programu přispěje představení elektromobilů různých značek, včetně populární Tesly," řekl.