Nově zrekonstruované nádraží v Mariánských Lázních rozčiluje obyvatele. Stěžují si na nekvalitně odvedenou práci, jelikož se musejí dívat, jak z venkovních zdí nově opravené budovy opět odpadává omítka a kusy zdi.

„Nechápu, za co padly všechny peníze určené na rekonstrukci,“ uvedl Petr Hájek z Mariánských Lázní. „Celá oprava nádraží měla stát devadesát milionů korun, ale mně se nezdá, že by za ty peníze byla práce adekvátně odvedená. To, jak se loupe a odpadává malba ve spodní části budovy, a jak odpadává omítka, jednoduše nechápu. Další věcí je, že ještě není po zimě opravená skleněná stříška nad hlavním vchodem. Na druhou stranu by se ani nic opravovat nemuselo, kdyby se řádně odstraňoval led ze střechy,“ dodal rozčileně Hájek.

Martin Hamšík, mluvčí firmy Grande Stazioni, která celý projekt zaštiťovala, sdělil, že dokud neuvidí rozsah škod, nemůže se k danému problému vyjádřit zcela uspokojivě a přesně: „Odvedená práce na rekonstrukci budovy hlavního nádraží v Mariánských Lázních je stále v záruce,“ uvedl Hamšík. „Pokud je nějakým způsobem poškozená stavba a bude to vlivem nekvalitně odvedených prací při opravách, tak budeme požadovat, aby zhotovitel uvedl stavbu opět do perfektního stavu,“ dodal Hamšík.